Oferta weselna

sezon 2025

Czas

Gramy do godziny 3:00. Godzina rozpoczęcia przyjęcia weselnego nie ma dla Nas znaczenia (wszystkie szczegóły uzgadniamy indywidualnie z młodą parą). Istnieje możliwość przedłużenia naszej usługi.

Repertuar

Nasz repertuar zawiera ponad 300 pozycji. Są to utwory zróżnicowane. Wykonujemy muzykę na żywo, nie korzystamy z playbacku i półplaybacku.

przebieg

Podczas trwania imprezy wykonujemy sety muzyczne trwające ok. 45 minut (7-9 utworów) oddzielane ok. 5-10 minutowymi przerwami w trakcie których układamy kolejną set listę dopasowaną do charakteru wesela i upodobań gości. Długość setów i przerw jest zależna też od pracy kuchni i harmonogramu wesela, więc zastrzegamy, że wymienione powyżej wartości mogą się zmienić. W naszej ofercie znajduje się prowadzenie zabaw. Szczegółowy przebieg (scenariusz) przyjęcia omawiany jest indywidualnie z klientem przed podpisaniem umowy. Ewentualne atrakcje weselne, przemówienia, dedykacje, podziękowania oraz przebieg i czas oczepin przeprowadzamy wedle życzeń klienta. Każda z atrakcji / punktów scenariusza jest odpowiednio zapowiedziana i skomentowana przez prowadzącego.

Dodatkowo w cenie

Marsze

W domach państwa młodych gramy tradycyjne marsze (błogosławieństwo rodziców) w składzie 4 osobowym (saksofon, perkusja, akordeon). Nie pobieramy za nie dodatkowej opłaty.

Biesiada przy stołach

Kiedy goście weselni wejdą pełną parą w weselny klimat, zaczynają śpiewać, wychodzimy na przeciw z instrumentami akustycznymi i prowadzimy biesiadę.

Oczepiny

Tradycyjne oczepiny staramy się prowadzić na poziomie i ze smakiem. Dobieramy zabawy indywidualnie w porozumieniu z młodą parą.

Transport

Na terenie województwa podkarpackiego transport jest w cenie. Poza może (choć nie musi) wiązać się z dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie.

Nagłośnienie i oświetlenie.

Oczywiście wszystko w naszym zakresie. Dysponujemy własnym profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającą publiczność.

Cena

Wesele jednodniowe

7,000 zł

Wesele dwudniowe

9,000 zł

same poprawiny

3,500 zł

przedłużenie wesela

1h - 300 zł
Kolejne - 400 zł