Nasz skład

Pełny skład, muzyka 100% na żywo

Zespół The Same składa się z pięcioro muzyków w tym z wokalistką Eweliną będącą wizytówką składu. Za stronę muzyczną odpowiedzialni są muzycy posiadający wieloletnie doświadczenie w grze w różnego rodzaju grupach muzycznych. 

Ludzie w naszym zespole mają odmienne upodobania muzyczne oraz interesujemy się różnymi stylami muzycznymi, co w rezultacie tworzy wybuchową mieszankę stawiającą całą imprezę na nogi.  

Praktyka sprawia, że wiemy w jaki sposób poprowadzić Twoje przyjęcie weselne lub imprezę firmową i poderwać gości do tańca, tak aby zapewnić im dobrą pamiętną zabawę, mamy na to wiele sprawdzonych oraz wypracowanych strategii.  

EWELINA

Wokal, konferansjerka

Kobieta orkiestra. Lubi być w kilku miejscach naraz. Kocha muzykę, taniec i przede wszystkim śpiew. Zaczaruje swoim głosem niejedną parę na parkiecie. Poza muzyką zajmuje się fryzjerstwem oraz studiuje pedagogikę na Uniwersytecie Rzeszowskim.

RAFAŁ

Instrumenty klawiszowe, bas, akordeon, wokal, konferansjerka

Muzyka to jego największa pasja.
Od najmłodszych lat, ma bzika na jej punkcie. Porwie Was do tańca swoim wokalem oraz kreatywnymi dźwiękami wydobytymi z jego instrumentu. Ponadto jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Rzeszowie.

MAREK

Gitara elektryczna, wokal, konferansjerka

Muzyk, który z precyzyjną starannością dotyka strun swej gitary. Jego rockowy głos ożywia niejeden utwór, dzięki czemu idealnie komponuje się ze swoim instrumentem. Poza muzyką kocha narty, góry i wszystko co z nimi związane.  

MAKSYMILIAN

Instrumenty perkusyjne

Delektuje się odgłosami, które wydają z siebie jego bębny. Refleks, który mu towarzyszy pozwala na dowolną zabawę każdym, nawet najdelikatniejszym rytmem. W wolnej chwili ogląda stare polskie kino, gotuje oraz zwiedza ciekawe zakątki świata. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie.

MIETEK

Saksofon, klarnet

Jego pasją jest muzyka oraz gra na jego saksofonach, których melodia dodaje skrzydeł przy tańcu niejednej czaczy, samby, czy poleczki. Jest nauczycielem muzyki, dzięki czemu robi to co kocha. W wolnym czasie lubi podróże oraz relaks podczas jazdy na rowerze. Ukończył studia muzyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim.